بسم الله الرحمن الرحیم

جمع بندی کریستیانو رونالدو دوس سانتوش آویرو و کودکان سوری :

کریستیانو رونالدو ستاره پرتغالی تیم فوتبال یوونتوس در پیامی ویدئویی گفت: این پیام برای کودکان سوریه است. خیلی خوب می دانیم که شما سختی های زیادی کشیده اید. من بازیکنی بسیار مشهور هستم اما شما قهرمانان واقعی هستید. امیدتان را از دست ندهید. جهان از آن شماست. ما با شما هستیم.

لینک ویدیو

همچنین وی در صفحه اینستاگرام خود این عکس را بارگذاری کرده است :

رونالدو در صفحه فیسبوک خود عکسی را به همراه جونیور پسرش منتشر کرد و خواهان کمک به کودکان مظلوم سوریه شد.

رونالدو با انتشار این عکس نوشت: به کودکان سوریه کمک کنید، مانند این کودک سوری به نام ایمن که مثل پسرم جونیور 5 سال دارد و عاشق فوتبال است.

در همین راستا ، نویسنده کتاب "پایی که جا ماند" [ کتابی به نویسندگی سید ناصر حسینی‌پور که درباره دوران اسارت در عراق است ] در قسمت انتهایی پیامش که به فاطمه معتمد آریا بوده است [ بازیگر سینمایی که ضد نظام و اسلام بوده و سابقه حمایت از فتنه گران 88 و کشف حجاب را دارد ]

گفت :

این حرف مهدی مهدوی‌کیا را کجای دلم بگذارم که می‌گوید: "فوتبال نباید ی باشد." بعد مقاومت در عراق و سوریه را می‌کوبد. حتی حاضر نیست نیم نگاهی به جیب پیراهنش بیندازد و کارت معافیتش را ببیند که به برکت گُلی که به آمریکا زد از خدمت سربازی معاف شد.من اما ترجیح می‌دهم به جای همه شماها کریستین رونالدو، ستاره تیم رئال مادرید را دوست داشته باشم که برای کودکان سوری پیام فرستاد و گفت:"ما می‌دانیم که شما رنج بسیاری را متحمل شده‌اید، من بازیکن بسیار مشهوری هستم، اما قهرمان واقعی شما هستید؛ امید خود را از دست ندهید؛من با شما هستم."

با کمک مشرق نیوز

مشخصات

آخرین مطالب این وبلاگ

آخرین ارسال ها

آخرین جستجو ها